boxdachowy.pl
Kupuj bez rejestracji!  

Box samochodowy na bagaż

Strona główna  »  Artykuły  »  Box samochodowy na bagaż


Box samochodowy na bagaż
Planujesz podróż autem i chcesz zabrać więcej bagażu? Stawiasz na wysoką jakość i niezawodność? Przykładowym boxem dachowym, który nie tylko spełnia powyższe wymagania ale także oferuje o wiele więcej jest  box THULE Pacific 780 (6318A).

Jego podstawową zaletą jest możliwość bezpiecznego i wygodnego przewozu dużej ilości ładunku – pojemność 420 litrów. Jak przystało na produkt najwyższej klasy, box dachowy Pacific 780 oferuje dostęp do wielu ciekawych rozwiązań, które zarówno ułatwiają jego montaż, jak i zapewniają maksymalny komfort załadunku.


Na szczególną uwagę zasługują następujące rozwiązania: system Dual-Force (opatentowane sprężynowe podnośniki miękko wspomagają otwieranie i zamykanie wieka boxu), centralny zamek, system Fast-grip (opatentowany system szybkiego montażu. Mocowania można łatwo zainstalować wewnątrz boxu) oraz system Dual-Side (pozwala na otwieranie wieka z obu stron dachu). Kolejną zaletą modelu Pacific 780 jest nowa szata wykończeniowa Aeroskin (nowoczesne wykończenie). Warto także wspomnieć o bardzo dobrych właściwościach aerodynamicznych, które nie tylko zwiększają komfort prowadzenia samochodu, ale także poprzez redukcję oporu powietrza zmniejszają zużycie paliwa.